www.acpolymers.com.tr

Ac Polymers Hakkında

Plastik hammadde ve geri dönüşüm sektöründe 20 yılı aşkın uluslararası tecrübesi ile Ac Polymers Plastik San. Ve Tic. Ltd Şti.plastik hammadde sektöründe faaliyet göstermektedir. Öncelikli hedefleri arasında Türkiye’de ve dünyada hızla gelişmekte olan sektörde, kimya laboratuvarlarında günden güne gelişen mühendislik plastiklerinin, yurtdışında saygın ve dünyada kabul görmüş üretici firmalardan, ülkemize ithal edilerek plastik hammadde sektöründeki niteliksel ve de niceliksel gelişmelere katkıda bulunmaktır.

Firmamız, Avrupa ülkelerinden orijinal spot hammadde ithalatı yapmaktadır. Plastik hammadde ithalatına, plastik hammaddeye olan yurt içi talebi karşılayabilmek adına ağırlık vermiş ve ithalat-ihracata odaklanmıştır. PC, ABS,SAN,PA ,PMMA, PP, PE, PBT, POM vb” recycling çalışmalarını yaparak uzak doğu ülkelerine ihraç etmektedir.

Ac Polymers  doğru satış ve pazarlama politikasıyla güçlenerek sektördeki gereksinimi karşılamak, ihracatını arttırarak çalışanlarımızın, yurtiçi ve yurtdışı ortaklarımızın ve ülkemizin refahının artmasına katkıda bulunmayı kendisine misyon edinmiş, ayrıca yurt içinde ve de dışında satış ve pazarlamada güçlü, müşteri odaklı, konusunda uzman, global müşteri beklentilerini karşılayan uluslar arası bir şirket olmayı da vizyon olarak benimsemiştir.

Profesyonel işçilik ve uygun fiyat için iletişime geçin, unutmayın kaliteli Plastik Ürünler bizim işimiz.

Ac Polymers

w-autog